نمایشگاه بین المللی مشهد - ایران > مرکز نمایشگاهی > تالار همایش
پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397  |   |  ورود
 
 
English
 

 تالار همایش

نمايشگاه بين المللي مشهد يك مركز همايش بين المللي است كه با توجه به سالن همايش، آمفي تئاتر روباز ، سالنهاي مسقف و فضاي باز مناسب امكانات برگزاري همايشها و مراسمها با ظرفيتهاي مختلف را دارا مي باشد.
تا كنون بسياري از همايشها و سمينارهاي علمي، مجامع شركتها و جشنهاي فارغ التحصيلي و مراسم سالانه خانه صنعت و معدن در سالن همايش يا فضاي باز نمايشگاه برگزار شده است. در برخي از همايشها اين مركز ميزبان بيش از 3000 نفر ميهمانان همايش و ضيافتهاي شام بوده است.

در طي برگزاري نمايشگاهها، برگزاري همايشها به غرفه داران و بازديدكنندگان امكان مي دهد تا به پروسه  تبادل مجموعة ايده ها ، مدل هاي تحقيقاتي تاييد شده و تبادل اطلاعات تجاري و تخصصي ملحق شوند. نمايشگاه بين المللي مشهد در سالن همايش و آمفي تئاتر روباز خود اين فرصت را براي سازماندهي فعاليت هاي همايشي،سخنراني ها، سمينارها ، رويدادهاي فرهنگي و كنسرت ها فراهم مي سازد .

ظرفيت سالن همايش نمايشگاه 400 نفر بوده و مجهز به تجهيزات ذيل می باشد :

ü        سیستم صوت
ü        سیستم صوت فضای باز
ü        سیستم ترجمه همزمان
ü        سیستم پخش همزمان صوت و تصویر
ü        Data projector
ü        اینترنت پر سرعت با امکان برگزاریسمینارonline

 پهناي باند بالاي اينترنت ، قابل افزايش تا 4Mb/s امكان انتقال و دريافت صوت و تصوير با بهترين كيفيت را فراهم مي سازد امكانات فوق باعث شده بسياري از برگزاركنندگان سمينارها جهت سمينارهاي خارج از نمايشگاه نيز از تجهيزات و امكانات پشتيباني  این مركز استفاده نمايند.

  

نمایشگاه بین المللی مشهد - ایران
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس