زیر پورتال اختصاصی نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی ::. > صفحه اصلی
سه شنبه 1 خرداد 1397  |   |  ورود
 
 
English

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عنوان نمایشگاه 
 -        دوازدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی مشهد
عنوان لاتین
 -
PARSHOMEX 2010
مدیر پروژه
 -
خانم میرنژاد
تاریخ برگزاری
 -     
17 لغایت 21 آبان ماه 1389
تلفن تماس
 -
5005116- 5017116-0511
دریافت فرم مشارکت
 -

 

 

مقدمهعمده ترین زمینه های فعالیت اهداف برگزاری نمایشگاهزمانبندیخدمات غرفهاستفاده از امکانات جانبیهزینه مشارکت شرکت های داخلیفرمهاتماس با مانقشه سالنها

 

         باید این واقعیت را پذیرفت که شرایط تجارت جهانی و اقتصاد جهان به‌ گونه‌ای است که صنعت لوازم خانگی  با توجه به سلایق و علاقه مشتری، فناوری برتر، امکان خدمات پس از فروش به‌ صورت مستمر باید بتواند جایگاه واقعی خود را در سبد کالایی خانوارهای ایران و نیز بازارهای جهانی بیابد. همچنین  قاچاق لوازم خانگی باعث ایجاد رقابتی نابرابر بین بخشی از کالاهای وارداتی بی‌کیفیت، ارزان و غیراستاندارد با محصولات داخلی شده و سهم قابل‌توجهی از بازار را به ‌خود اختصاص داده است.  در این شرایط است که مقابله با این معضل نیازمند یک اراده ملی و حمایتی برنامه‌ریزی شده و کار آمد است. و  صنعت لوازم خانگی باتوجه به پیوند ناگسستنی آن با فناوری ، هنر ، دقت ، ظرافت ، سلیقه بازار و مصرف کننده ، رعایت اصول صرفه جویی ، سنخیت با شرایط محیطی و منطقه ای و سایر عوامل بیش از سایر صنایع نیازمند حضور در نمایشگاه و در معرض دید قرار دادن محصولات جهت شناسایی نقاط ضعف و قوت خود می باشد.

    لذا به منظور فراهم آوردن بستری مناسب جهت آگاهی آحاد جامعه از میزان توسعه کمی و کیفی محصولات ، معرفی محصولات جدید و نیز ایجاد تعاملات و ارتباطات جهانی ، شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد درنظر دارد دوازدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و  هشتمین نمایشگاه بین المللی لوازم صوتی و تصویری  را  مورخ 17/8 الی 21/8 /1389   با همکاری اتحادیه صنف لوازم خانگی مشهد در پیوندی عمیق و ناگسستنی بین نمایش دهندگان و بازدیدکنندگان برگزار نماید .

   امیدواریم این رویداد تحسین برانگیز صنعتی عامل شکوفائی و بالندگی هرچه بیشتر رونق اقتصادی در کشور عزیزمان باشد.

PDF | دریافت بروشور به صورت
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به نمایشگاه بین المللی مشهد می باشد

پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس